
При підключенні “зеленого” тарифу основним недоліком мережевих сонячних електростанцій є нездатність працювати і виробляти електроенергію при відключенні центральної енергомережі.
“Чи буде станція працювати, якщо пропаде електрика?” – таке питання ставить більшість майбутніх власників мережевих сонячних станцій.
Дійсно, при аварії на електропідстанції дуже прикро мати дах, що заставлений фотомодуля, і сидіти без електрики, як і твої сусіди.
Рішенням може бути станція на гібридному інверторі. Однак, в більшості випадків, потужність такого інвертора обмежена 5-ю або 10-ю кіловатами. Але цієї потужності зовсім недостатньо для повернення інвестицій по “зеленому” тарифу.
Гібридне рішення гібридного питання
Атмосфера пропонує рішення: станції потужністю до 30 кВт, що складаються з 9-кіловатного гібридного інвертора IMEON, австрійського мережевого інвертора Fronius потужністю 10 або 20 кВт, і літій-іонних батарей BYD ємністю 10 кВт·год (гарантія 10 років).
Таке рішення дозволяє максимізувати прибутковість станції за зеленим тарифом, а також забезпечує достатню енергонезалежність для практично будь-якого домогосподарства.
3 переваги:
- Максимальна рентабельність «зеленого» тарифу!
- Енергонезалежність!
- Автономність для цілого будинку!
Як це працює?
Комплектації та ціни
Атмосфера пропонує спеціальні цінові пропозиції на обладнання, що включають знижки на компоненти.
Це найвигідніша на сьогоднішній день пропозиція на ринку для подібних конфігурацій з такою потужністю резерву!
обладнання
(hybrid)
Fronius SYMO 10.0-3-M (grid-tie)
Fronius SYMO 20.0-3-M (grid-tie)
- Ціна комплектів може бути значно (до 30%) зменшена за рахунок використання Li-Ion АКБ меншої ємності, або використання свинцево-кислотних АКБ.
- Комплекти не включають кріпильні системи, провідники і електрозахист.