
Вже в грудні на склади Атмосфери надійдуть нові 100-кіловатні трифазні інвертори Solis 100K-5G п’ятого покоління.
Наявність 10 МРРТ забезпечує підключення до 150 кВт фотомодулів, які можуть знаходитися в 10 різних місцях/орієнтаціях. Завдяки цьому знижується кількість та вартість кабельних ліній по змінному струму.
Класичні, двосторонні, модулі збільшеного розміру, високопотужні модулі 500+ Вт – цей інвертор впорається з усіма фотомодулями, завдяки великому закладеному запасу по струму та потужності підключених фотомодулів.
Захист від виникнення дуги постійного струму дозволяє підвищити пожежобезпеку об’єкту. Тепер можна не боятися, що звірі пошкодять кабельну продукцію і це призведе до пожежі. З Solis такого не буде!
Додатково можна замовити опції: PLC зв’язку, функції Anti-PID, щоб спростити обв’язку системи та бути впевненим, що і через 10 років станція буде працювати як запроектовано, незалежно від зовнішніх чинників.
Для планового обслуговування станції теж все продумано: вимірювання струму, напруги та потужності кожного стрінгу, віддалена діагностика ВАХ стрінгу – це все можна спостерігати на оновленому моніторинг-порталі від Solis. Для спрощення обслуговування на об’єкті – в інверторі є цілих 5 вимикачів навантаження постійного струму. Тепер не треба вимикати усі 150 кВт – ви можете обслуговувати станцію чергами по 30 кВт, щоб знизити втрати від простою обладнання.